Молодь Львова запрошують на молитву миру у стилі Тезе та зустріч з владикою Венедиктом

DSC08831-0-700x469У неділю, 13 грудня, львів’ян запрошують на завершальну у цьому році щомісячну молитву миру у стилі Тезе. Молитовна зустріч відбудеться у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові (пр. Червоної Калини, 70). Початок о 15.00 год.

Разом з молоддю на зустрічі молитиметься владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ. Це одна з небагатьох можливостей для молоді безпосередньо поспілкуватись з єпископом, поставити запитання та почути думки на ту чи іншу тему. Опісля на всіх чекатиме частування та неформальне спілкування.

Символічно, що захід відбудеться на парафії, де ще у 2001 році відбулася зустріч молоді зі святим Іваном Павлом II, Папою Римським, який звернувся: «Молоде України, Христос запрошує тебе йти проти течії!».

Hram-Rizdva-Presvyatoyi-Bogorodytsi

Нагадаємо, що вже другий рік поспіль у Львові регулярно відбуваються молитви Тезе в рамках «Паломництва довіри», які організовує львівська молодь, за підтримки Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ. Щомісяця в одному з храмів Львова така зустріч гуртує сотні вірних різного віку задля того, щоби у спільній молитві попросити Господа про мир і спокій у нашій державі та світі.

1

Детальніша інформація: (+38 096) 711–68–98 – Ірина, та на сторінці Молодіжної Комісії ЛА УГКЦ: www.facebook.com/molodigna.k.