Молодіжна екологічно-патріотична проща на гору Маківку

makivka_zyma30-31 січня 2015 (п’ятниця-субота) відбудеться перша (у цьому році) Молодіжна екологічно-патріотична проща під назвою “Маківка-2015: Краще померти за волю, ніж жити Рабами!”.

Виїзд зі Львова запланований 30 січня, у п’ятницю, о 16.50 год. (з Головного вокзалу “електричкою” Львів-Ужгород) до м. Сколе. Із собою слід мати паспорт (студ. квиток).

Також увечері відбудеться спільна молитва (зокрема – панахида, вервиця) на могилі воїна “Небесної Сотні” Олега Ушневича та на братській могилі вояків УПА, похованих на горі в урочищі Альтана.

До 20.30 год. учасники планують прибути у с. Тухля Сколівського р-ну., де розмістяться на ночівлю у місцевій школі. Перед сном відбудеться спільна ватра (поблизу школи) і трапеза, розповідь отця-духівника про особисте капеланське служіння у зоні АТО, а також спільний перегляд одного з найкращих українських духовно-патріотичних фільмів.

У суботу, 31 січня о 7.00 год. розпочнеться Божественна Літургія у церкві в с. Тухля, після якої відбудеться панахида за загиблими Героями. Впродовж дня передбачене сходження на гору Маківку (спільна молитовно-еко-патріотична програма).

Повернення у Львів – у суботу ввечері (бл. 21.00 год.).

програма прощі
офіційна реєстрація (зареєструватися слід до 22:00 29 січня 2015 року (четвер).
організаційні питання: dropbox.com;

Реєстраційний внесок – 30 грн.

Фото: з прощі на г. Маківку від 30 січня 2010 року.

За матеріалами: Дивенсвіт