Молитва десяти ранкових кроків від Сестер Євхаристок

На фб-сторінці Згромадження Сестер Пресвятої Євхаристії опублікували молитву, яка допоможе сповнити ранки натхненням та духовним настроєм. який допоможе зі смиренням та молитовним втишенням прожити день, який нас очікує попереду.

Крок 1: Боже, стаю на ноги і дякую Тобі за це, бо тисячі людей не мають такої розкоші – прокинувшись, встати на свої ноги. Тож якщо Ти так мене обдарував, значить, маєш на мене плани. Допоможи мені бути готовим до них!
Крок 2: Господи, жертвую Тобі сьогодні на увесь день і на кожну хвилиночку всі мої наміри та задуми, усі свої почування, слова та діла.
Крок 3: Якщо сьогодні мої ноги захочуть віднести мене від Твоїх шляхів, зроби моє серце чулим до Твоєї Любові й утихомир мої пристрасті.
Крок 4: Колись наші предки проходили тисячі кілометрів до святих місць, щоб віддати Тобі честь. Заведи мене сьогодні на молитву до найближчої церкви.
Крок 5: Ісусе, ти сходив багато доріг на землі, щоб виконати волю Свого Батька. Допоможи мені не забувати, що кожен мій крок має бути подібним до Твого.
Крок 6: Боже, не забудь про Тих, хто колись вчив мене ходити і стежив за моїм першим кроком.
Крок 7: Боже, дозволь, щоб зі мною були найдорожчі, коли робитиму свої останні кроки.
Крок 8: Кожної миті, Господи, нагадуй мені, що кроків по цій землі в кожного з нас обмежена кількість і що за невеликий час маємо встигнути так багато.
Крок 9: Не дозволь мені не дбати про своє здоров’я, бо воно – Твій подарунок.
Крок 10: Прошу Тебе, Боже, коли будеш бачити, що моїм ногам не під силу пройти якусь дорогу, то візьми мене на руки, бо вся моя сила – у Тобі.
 
 
 
 
 
 
 
Ви, Lidiya Hnativ, Oleksandr Kobryn та ще 913
410 коментарів
644 поширення