«Молитва за мир є сильнішою за будь-яку зброю»: Блаженніший Святослав закликав молитися за мир в Україні

У середу, 26 січня, в особливий день Всесвітньої молитви за мир в Україні і світі, який проголошено Святішим Отцем Папою Франциском з огляду на нові небезпеки, які загрожують Україні, на ресурсах «Живого телебачення» з 9:00 до 21:00 (за київським часом) відбудеться цілоденне молитовне чування.

У неділю Святіший Отець Папа Франциск, з огляду на напружену ситуацію довкола України, закликав увесь світ, Католицьку Церкву, всіх людей доброї волі молитися за мир і проголосив особливим днем молитви за мир в Україні і світі – середу, 26 січня 2022 року.

Вірні Української Греко-Католицької Церкви вдячно відгукуються на заклик Святішого Отця і приєднуються до Всесвітньої молитви за мир в Україні.

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав через відеозвернення особисто запрошує всіх вірних УГКЦ долучатися до молитовного чування.

«Чому нам сьогодні так потрібно молитися за мир в Україні?» – запитує Предстоятель УГКЦ і пояснює: «Коли виникають нові небезпеки й ворог стоїть на порозі, то наші військові перевіряють свою боєготовність, державні мужі працюють над впорядкуванням суспільних механізмів, дипломати працюють над тим, щоб світ підтримував наш народ і державу. А що роблять християни? Християни в цей час моляться, постять і каються у своїх гріхах».

На його переконання, молитва за мир є сильнішою за будь-яку зброю. Ба більше, молитва є духовною силою віруючого народу.

«Всесвітня молитва – це момент особливої духовної сторожі, на яку кличе нас сьогодні Папа Франциск, наступник апостола Петра наших часів», – підкреслює Глава УГКЦ.

«Закликаю усіх дітей нашої Церкви долучатися до молитовної духовної сторожі. Де б ви не були: вдома чи в транспорті, в дорозі на роботу чи на роботі, в школі чи університеті, прошу вас: моліться за мир в Україні. Моліться особисто, а також, водночас, долучайтеся до молитви спільноти Церкви у ваших парафіях, катедральних храмах, монастирях, де ви знаходитеся», – закликав Глава Церкви.

А також додав, що молитовне стояння в цей день допомагатиме звершувати «Живе телебачення», яке буде впродовж дванадцяти годин будувати ланцюжок глобальної всесвітньої духовної сторожі, духовного чування нашої Церкви.

«Нехай Господь Бог вислухає наші молитви! Нехай прийме нашу молитву! Нехай разом з постом і покутою вона буде сильнішою за будь-яку сучасну зброю! Нехай Господь Бог збереже мир в Україні і у цілому світі! Нехай наша особиста і спільна молитва в цей день лунає у цілому світі за мир в Україні!» – побажав духовний лідер українців.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело: http://news.ugcc.ua/