Музеї, театри та храми готуються до нічних екскурсій: десята «Ніч у Львові» стартує вже цієї п’ятниці

1404828123_night_in_lvovУ Львові з 4 по 6 грудня триватиме традиційний промоційно-туристичний проект «Ніч у Львові», який відбувається двічі на рік. Цього разу ювілейна десята «Ніч у Львові» відбудеться на початку зими. Багато місць будуть вперше відкриті для загалу. Як і завжди, цього разу організатори підготували безліч нових цікавих заходів.

Зокрема, у рамках Фестивалю, за підтримки Kavalier Boutique Hotel, відбудеться відкриття “Стежки Чернечої” у парку “Знесіння”, де екскурсії буде проводити монах, який відведе учасників до оглядового майданчика, звідки відвідувачам відкриється чудовий краєвид нічного міста. Далі учасники вирушать у прогулянку Черешневим Гаєм та пройдуть до  Церкви Вознесіння Господнього, яка є символом парку. “Завершальним етапом стане оглядова вежа. Все це буде доповнюватися неймовірно цікавими історіями та легендами про парк. Місце зустрічі: вул.Чернеча гора (біля дитячого майданчика)”, – розповідає Віра Одинець, представник Kavalier Boutique Hotel.

Читайте також: У львівському парку «Знесіння» монах проведе нічну екскурсію чернечою стежкою

ArticlePortletImage_4097Вперше до проекту «Ніч у Львові» долучається також музей Олекси Новаківського, де у суботу о 18.30 год. відбудеться тематична екскурсія “Сакральна тематика у творчості Олекси Новаківського”, а з 19.30 по 21.00 год. пройде інтерактивний концерт від гурту “Троє Зілля”.

Цього разу у Фестивалі беруть участь усі відділення Національного музею ім. А. Шептицького, окрім відділення на вул. Драгоманова.

Знову відкриє старовинні галереї та підземелля Гарнізонний храм, Театральный центр «Слово і голос» запрошує на виставу: “РАДУЙСЯ. Напіви до Богородиці” в рамках проекту “Ірмос. Давні духовні напіви України”, в домі Грушевських відбудеться вечір духовної музики за участі хору церкви Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул. Личаківська, 175), а підземеллям музею історії релігії відбудеться костюмована екскурсія “В гостях у князя Лева”.

Ці та інші цікаві вистави, екскурсії та атракції чекатимуть на усіх, хто візьме участь у проекті «Ніч у Львові». Ознайомитись з детальною програмою заходів, спланувати свій нічний маршрут, зареєструватись чи придбати квитки можна за посиланням http://lviv.travel/ua/index/what_to_do/events/~4097/nich-u-lvovi

Зорієнтуватися в різноманітті заходів і не пропустити цікавого відвідувачам фестивалю допоможуть 70 волонтерів – в них можна буде отримати програму заходів і карту міста.

Також за допомогою мобільного додатку “Ніч у Львові” програму фестивалю можна завантажити у свій телефон чи планшет та прочитати детальний опис кожної події, подивитись розташування на карті, купити квиток он-лайн та додати подію до свого маршруту.

Завантажити додаток на Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.nt.nightsinlviv.fest