“Ми мусимо усвідомити особисту відповідальність за долю України, інакше даремними будуть жертви наших дідів і батьків, подвиг Небесної Сотні”, – Блаженніший Любомир (Гузар), УГКЦ

1467«Невдовзі обиратимемо наступного президента України. Ми вже пережили кілька подібних виборів, але цього разу, після трагічних подій з одного боку і народного пробудження на Майдані – з іншого, на порозі суттєвих змін нашого суспільного життя та справжньої можливості жити в нормальній демократичній країні, це голосування матиме для нашої держави особливе значення», – розповів у свому інтерв’ю «Українській правді» Блаженніший Любомир (Гузар).

За його словами, наглядним прикладом того, наскільки важливий для України добрий президент, є поведінка наших недругів і ворогів, які за всяку ціну хочуть зірвати прийдешні вибори.

«Підозрюю, що багато співвітчизників ставлять собі запитання: яка користь нам від нового президента та нової влади? І це не дивно. Адже багато українців виростали та виховувалися, коли Україна була інтегральною частиною СССР. Богу дякувати, за 20 з лишком років відбулися зміни, відкрилися нові можливості. А за останніх кілька місяців ці зміни набрали нової форми, нового життя. Влучно про це сказав наш великий поет Іван Франко. У його вірші «Великі роковини» читаємо: «Кожний думай, що на тобі мільйонів стан стоїть, що за долю мільйонів мусиш дати ти одвіт» », – сказав він.

Перше слово, за словами Блаженнішого, «кожний», не тільки високопосадовець, чиновник, а кожний громадянин, без винятку, від найстаршого до наймолодшого, від найбільшого до найменшого. Друге – «ти», всі ми особисто відповідальні за долю рідного народу.

«На порозі нової ери в історії України, в яку тепер вступаємо, мусимо чітко усвідомити собі цю відповідальність за загальне благо. Інакше будуть даремними жертви наших дідів і батьків, Небесної сотні, а також духовне піднесення Майдану», – Блаженніший Любомир (Гузар).

На думку Блаженнішого, без Божої допомоги ми нічого не досягнемо, але якщо не будемо діяти, старатися, то поставимо перешкоду Божій благодаті.