«Ми зможемо зростати як Церква, лише в той час, коли будемо Церквою, яка мандрує вулицями Львова» – владика Богдан (Данило), єпарх Пармський (США)

W88uBqУ неділю, 30 листопада, в гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Преосвященний владика Богдан, Єпископ Пармської єпархії УГКЦ. Спільно з Архиєреєм молились: о. Степан Сус, настоятель храму, о. Андрій Онуферко, доктор біблійного богослов’я (м. Оттава, Канада), о. Василь Коваль, судовий вікарій Сокальсько-Жовківської єпархії та о. Тарас Михальчук, капелан військового ліцею ім. Героїв Крут.

У своїй проповіді владика Богдан наголосив: «Якщо кожен з нас бажає жити повністю християнським життям, ми повинні чинити так як чинив милосердний самарянин. Христос каже, оскільки ми справді називаємо себе християнами, ми маємо чинити діла християнські. А в особливий спосіб бачити потребу цього, хто є найменший серед нас. Ми зібралися в храмі не лишень тому, щоб поділитися Тілом Христовим, але, щоб благодать Божа зійшла на нас і змінила кожного з нас. І щоб коли вийдемо з дверей цього храму, ми справді були образом Христа для інших. Щоб ми виходячи з цього храму могли бути, як той добрий самарянин, побачити тих, які є в потребі».

«І я є справді свідомий, що ваша громада, тут, особливо тепер, в цей час коли Україна переживає тривогу, бачить потребу тих, які лежать поранені, потребують помочі або які далеко від нас, дозволяють, щоб ми в мирі і спокої могли сьогодні прийти сюди, щоб за них помолитися. Але як знаємо, дай Боже цей час вкоротиться, і недовзі не буде потреби, щоб допомагати тим, які сьогодні боронять нас. Але це не означає, що ми не повинні мати відкриті очі на тих, які потребують любові Христової. Ми зможемо зростати як Церква, лише в той час, коли будемо Церквою, яка мандрує вулицями Львова, селищами цієї околиці, і зустрічає з Христовою любов’ю кожного, хто цього потребує. Наше християнство, в першу чергу має проявлятися в тому, що ми зможемо бути чутливими на потреби інших. Через цю любов до ближніх, через цю любов до тих, які потребують її більше ніж ми, Христос є в силі давати нам благодать», – підкреслив єпископ.

За матеріалми: petrapavla.org.ua