Митр. Мечислав Мокшицький: Достатньо кроку в бік Марії — Вона зробить решту

Послання Марії у Фатімі залишається актуальним дотепер, а Богородиця завжди готова допомогти кожному, хто робить крок до Неї. На цьому наголосив архієпископ і митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький під час першого в цьому році фатімського богослужіння, що відбулося 3 травня у приміщенні колишнього львівського монастиря кармеліток.

Про це повідомляє Львівська Архідієцезія РКЦ

Цьогорічні фатімські богослужіння у Львові розпочалися  3 травня, у першу суботу цього місяця і у 108-му річницю початку об’явлень Матері Божої у Фатімі. Митрополит Мечислав разом з іншими священниками Архідієцезії звершив Святу Месу в приміщенні колишнього монастиря кармеліток на вул. Винниченка, 30, (у розташованій поруч каплиці Розена триває ремонт). Він закликав «молитися і просити Марію про навернення грішників, про Боже милосердя, про мир в Україні».

У проповіді архієпископ зазначив, що львівські фатімські богослужіння – це традиція, яка веде до джерела миру і надії – до Ісуса Христа.

«Марія наша матір прийшла до трьох дітей у Фатімі не для того, щоб настрашити чи здивувати їх, але для того, щоб світ, який відвернувся від Бога, заново привести до Творця і Відкупителя. Її послання було актуальним 108 років тому і є актуальним тепер. Непорочне Серце Богородиці завжди відкрите і готове бути нашим укриттям!», – наголосив митрополит.

Владика Мечислав зазначив, що фатімські богослужіння у Ювілейному році – це час відкриття шляхів надії навіть у розпалі війни. Через них Марія нагадує, як важливо пам’ятати про молитву Розарію і довірити своє життя Їй. «Не треба бути досконалим, не мусимо всього знати і розуміти, достатньо зробити один крок у бік Марії, а вона зробить решту», — підкреслив архієпископ Мечислав Мокшицький.

Після Святої Меси молитва продовжилася Розарієм до Пресвятої Діви Марії та короткою процесією з фігуркою Фатімської Діви Марії до площі перед храмом Стрітення Господнього, де було зачитано Акт присвячення України Непорочному Серцю Діви Марії.

Також читайте: У Львові розпочинаються богослужіння П’яти перших субот

Набоженство п’яти перших субот місяця: як і для чого?

Спадок львівських кармеліток: таємниці колишнього монастиря на вулиці Винниченка