Митрополит Димитрій представив новообраного архиєрея Закарпатської єпархії УПЦ КП

zakarpattia_5.02.15_1На початку лютого з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого Патріарха Філарета Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав Закарпатську єпархію і представив очільникам місцевої влади новопризначеного на Закарпатську кафедру Преосвященного єпископа Ужгородського та Закарпатського Варсонофія.

Владика Димитрій звернувся до очільників влади з проханням про підтримку та співпрацю з представниками духовенства Закарпатської єпархії у питаннях її розбудови задля належного виконання Церквою в регіоні своїх душпастирських, соціальних і виховних функцій.

Крім того, Преосвященний єпископ Варсонофій повідомив про свої наміри активізувати роботу Церкви з молоддю і дітьми, особливо – позбавленими батьківської опіки.

Також цього дня Високопреосвященний митрополит Дмитрій та Преосвященний єпископ Варсонофій відвідали м. Мукачево, де провели зустріч із адміністративним апаратом міської ради. У ході зустрічі були обговорені потреби та проблемні питання з життя парафій Української Православної Церкви Київського Патріархату у місті.

За матеріалами: gradleva.com