Митрополит Епіфаній: “Церква має бути присутня в соціальних мережах, щоб молодь духовно не загинула”

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній на запрошення митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа прибув з архіпастирським візитом до Івано-Франківської єпархії.

У рамках візиту Предстоятель Православної Церкви України відвідав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу й поспілкувався з ректором академіком НАН України, доктором технічних наук, професором Євстахієм Крижанівським та дав коментар для прес-служби університету про те, як вистояти в інформаційній війні.

«Справжнім християнам дуже легко в інформаційному середовищі жити і розуміти небезпеку, яка може бути від сучасних технологій. Треба свій час впорядковувати, адже якщо людина дуже поринає в сучасні технології, то це стає пристрастю, і вона вже не може самостійно вийти з цього стану певної залежності. В соціальних мережах зараз дуже багато нашої молоді, тому завдання Церкви – бути присутніми там і певною мірою допомагати і сприяти, щоб ті люди духовно не загинули», – сказав Митрополит Епіфаній.

Також Предстоятель дав поради для української молоді.

«Часто студенти заклопотані у вирі навчання, але треба, щоб молодь молилася та згадувала про Бога, розуміла роль Бога не тільки в житті людини, але й в усьому світі. Якщо молода людина плекатиме духовні цінності, то тих проблем, які ми зараз бачимо в суспільстві, буде менше», – наголосив Предстоятель Православної Церкви України.

Прес-служба Київської Митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)