Митрополит Епіфаній у День Державного Прапора: «Тепер наші національні кольори знає весь світ»

 
23 серпня Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній на своїй фейсбук-сторінці привітав українців із Днем Державного Прапора.
 
«Небесна блакить мирного неба і золото щедрих українських нив – для нас це не просто кольори Державного Прапора. Це для нас національні символи, ознаки нашої ідентичності, нашої глибокої історії, наше знамено перемоги, волі, незалежності» .
 
Ці кольори, зауважує Предстоятель ПЦУ, особливо рідно відгукуються в серцях українців, які зустрічають їх в будь-якому куточку світі, глибоко пригадуючи, що синій і жовтий є символом України.
 
«І не лише ми це знаємо: тепер наші національні кольори знає весь світ. Вже ніхто ніколи не сплутає Україну з росією. Агресор хотів нас знищити, стерти нашу ідентичність – натомість нині про нас говорять звідусіль, і в багатьох країнах світу поруч з різними національними прапорами майорять і синьо-жовті українські стяги – на знак солідарності та підтримки, визнання і допомоги.
 
Тож нехай наш рідний синьо-жовтий стяг, що втілює колір небесної чистоти та сяйво слави Божої, стане справжнім символом перемоги над брехнею «русского міра», агресією, імперією зла і тиранією рабства. Вірю, що з благословенням і допомогою Божою ми обов’язково переможемо. Закликаю на мужній український народ та його військо Господнє благословення!» – наголосив Митрополит.