Митрополит Ігор благословив новозбудований храм Львова

THSaEVУ неділю, 24 січня 2016 року, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський звершив Чин благословення храму Собору св. Івана Хрестителя у Львові (вул. Зубрівська, 1а).

З проханням про архиєрейське благословення, щирими привітаннями та відкритими серцями зустрічали Митрополита парафіяльна спільнота з адміністратором о. Іваном Колодієм та запрошеними священиками.

«Звичайно, Бог не бажає грішного життя людини, але завжди пам’ятає, що людина порох – здібна чинити беззаконня. Господь Ісус продовжив проповідь Івана Предтечі, закликаючи людей до покаяння, коли той був у темниці, а згодом, страчений. Це – дуже важливе повчання, бо розкаяна людина отримує небо, вічну щасливу нагороду» – підкреслив Митрополит у своїй проповіді. Також архиєрей наголосив: «Не потрібно лякатися своєї погрішності, своїх беззаконь, треба боятися нерозкаяності та уникання щирої сповіді перед Богом в особі священика. Кожна людина має вибір: спастися або загинути, бути щасливою у небі або відкинутою Богом на віки. Усе в наших руках, Господь очікує нашого примирення з ним».

Додамо, що Митрополит Ігор, також, звершив Божественну Літургію та виголосив проповідь. Завершився пастирський візит Архиєпископа словами вдячності вірних, молитвою, архиєрейським благословенням та спільною світлиною, на згадку про ці відвідини.

За матеріалами: www.ugcc.lviv.ua