Митрополит Ігор: “Сьогодні в особливий спосіб підносимо очі на хрест”

Сьогодні, 27 вересня 2019 року, на свято Воздвиження Чесного і Животворящого  Хреста Господнього, у храмі Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ звершили Архиєрейську Божественну Літургію . Так розпочали навчальний рік. Моління очолив Митрополит Львівський УГКЦ Високопреосвященний Владика Ігор у співслужінні собору священиків. Також семінаристам першого курсу благословили підрясники.  Долучилися  до молитви  численні,семінаристи,  їхні рідні.  Зокрема був  присутній  і директор Департаменту”Адміністрація  міського  голови”  Євген  Бойко.

“Сьогодні в особливий спосіб підносимо очі на Хрест, щоб бачити люблячого Божого Сина на Хресті. Споглядаємо не лише на спасенний Хрест, а ясно бачимо на ньому нашого Спасителя. Ми не у силі зрозуміти шаленої любові Бога до нас. Люди ображають Його мільярдами гріхів, зодягаються ненавистю проти Господа, а Він не ображається, не відвертається, не карає. Любов любить людей. Ось такому Богові, такій Любові, чинимо у ці дні доземні поклони. Любимо Хрест Господній на якому помирав та спасав нас наш Люблчий Спаситель. Господи Ісусе Христе, наш найдорожчий та улюблений Спасителю, прийми наші доземні поклони, як вираз нашої пошани та любові до Тебе. Ісусе, Твій Хрест для нас – Сила Божа. Надіємося на Тебе, віримо у Тебе, поклоняємося Твоєму Хресту”, – підкреслив Високопреосвященний Владика Ігор.

 

До моління долучилися рідні семінаристів. До них також звернувся Митрополит і сердечно привітав їх із початком академічного року та побажав великого порозуміння і щирості. 

 

Отець-ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа Ігор Бойко подякував усім, що прибули на свято початку нового Академічного навчального року.

“Сьогодні просимо Бога, щоб Він благословив наш навчальний рік на успішне навчання, його початок, продовження і завершення”.

 Додамо, що біля Львівської духовної семінарії Святого Духа сьогодні відкрили футбольне поле.