Митрополит Ігор візьме участь у хіротонії нового єпископа – Йосафата Мощича

e6H7V92-3 серпня відбудеться ІІІ Всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, покровительки Галицького краю, в с. Крилос (Давній Галич) за участю Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ. Також духовенство й вірні Львівської архиєпархії візьмуть участь у прощі, гасло якої: «За мир в Україні».

«Зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в Україні, закликаю всіх вірних Церкви та людей доброї волі до безперервної молитви за кращу долю для нашого народу. Прошу всіх молитися, щоб Господь подав свою мудрість нашому суспільству загалом і кожному громадянину зокрема. Молімося, щоб Він не допустив до кайданів зла, але своїм миром і мудрістю звільнив наш народ від усього того, що його поневолює, а відтак простелив йому шлях у майбутнє», – закликає Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

Традиційно піший хід паломників до Крилоса запланований з Івано-Франківська, Калуша і Бурштина. У програмі прощі – театралізована хресна дорога, похід зі свічками до Княжої криниці, урочисте винесення для почитання чудотворної ікони Матері Божої, молитви на оздоровлення, нічні чування та відвідання Національного музею історії Давнього Галича (Митрополичих палат), повідомив о. Ігор Тузик, журналіст радіо «Дзвони».

Під час Архиєрейської Божественної Літургії відбудуться єпископські свячення преп. о. Йосафата Мощича, який призначений Єпископом-помічником Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Головним святителем нового єпископа Йосафата буде Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, а співсвятителями стануть два митрополити: Владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, і Владика Володимир, Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ