Митрополит Львівський і Галицький УПЦ Філарет відзначив 10-ліття архиєрейської хіротонії

15 лютого 2021 року, у свято Стрітення Господнього, Митрополит Львівський і Галицький УПЦ Філарет відсвяткував 10-річчя архиєрейської хіротонії. Очолив святкове Богослужіння у Свято-Георгіївському катедральному Соборі Львова Предстоятель УПЦ Блаженніший Онуфрій у співслужінні з митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином, митрополитом Львівським і Галицьким Філаретом, єпископом Бородянським Марком, духовенством собору та гостями в священному сані.

Після закінчення богослужіння Блаженніший  Онуфрій привітав владику Філарета з 10-ю річницею архієрейської хіротонії, зазначивши: «коли людина проживе 10 років звичайним життям, то це вже є великим перед Богом, коли ж цей термін проживаю людина, яка несе апостольське служіння, це є ще дорожче в очах Божих. Ваше служіння завжди відрізнялося старанністю, духовною чистотою, особливою молитвою, смиренням та добрими зусиллями, які сьогодні так потрібні для світу».

За заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 10-річча архієрейської хіротонії Його Блаженство нагородив митрополита Філарета орденом УПЦ – «Різдво Христове», а також подарував для кафедрального собору частку мощей св. великомученика Георгія Побідоносця, які привезені зі святої Гори Афон.

Джерело: прес-служба Львівської єпархії УПЦ