Митрополит Олександр (Драбинко) подарував Владиці Степану Сусу панагію з ризниці Митрополита Володимира (Сабодана)

Вчора, після Архиєрейської хіротонії Владики Степана Суса у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, Митрополит  Переяслав-Хмельницький і Вишневський ПЦУ Олександр (Драбинко) привітав нововисвяченого єпископа. У дар владика підніс панагію з ризниці світлої пам’яті владики Володимира (Сабодана). 

“На цій панагії ікона як нині називають Володимирської Божої Матері, а ми її іменуємо Києво-Вишгородська. Це подарунок від мене особисто, від нашої єпархії, нашої комісії, до якої я входжу як заступник голови Синодальної комісії з міжхристиянських відносин”.

У вітальному слові Митрополит Олександр наголосив, що єпископство – це не слава, це не почесті, а це відповідальність перед Богом і перед народом Божим:

Я сердечно вітаю, Владико Вас з єпископським свяченням, згадую своє, яке відбувалось майже 13 років назад, коли було майже 50 єпископів.  Нехай Матір Божа буде заступницею у вашому подальшому служінні і натхненницею у тому шляху, який приділено Вам”

Нагадаємо, Архиєрейська хіротонія владики Степана Суса відбулася вчора, 12 січня 2020 року, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві.