Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський УПЦ КП Епіфаній освятив 10 автомобілів швидкої допомоги, переданих з Канади для українських лікарень

DSC_048327 січня 2017 р. митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній на Михайлівській площі освятив 10 автомобілів швидкої допомоги, які Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» спільно з посольством Канади і Конгресом українців Канади передали представникам медичних закладів різних областей України.

В освячені «швидких» взяв участь архієпископ Вишгородський Агапіт.

DSC_0509

Після цього у приміщенні Дипломатичної академії пройшов сніданок на якому були присутні Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Посол Канади в Україні Роман Ващук, інші високопосадовці та запрошені гості. “Це зусилля громадянського суспільства, провінційних урядів і федерального уряду цілої Канади у співпраці, зокрема, з Конгресом українців Канади, його ініціативою допомоги Україні, із “Карітас України”, сотень людей, які зібрали цей подарунок”, – зазначив посол.

DSC_0578

Нагадаємо, що машини швидкої допомоги було передано з нагоди 25-ї річниці канадсько-українських дипломатичних відносин. Проект «Швидкі для України» був ініційований громадськими організаціями українців Канади у співпраці з національною організацією парамедиків «Paramedic Chiefs of Canada» у відповідь на військові дії в Україні, що зумовили критичну потребу у високотехнологічних машинах швидкого медичного реагування.

За матеріалами: «Київські єпархіальні відомості»