На «Арені Львів» пройде конференція для євангельської молоді «Живий Рух»

9BqT8LnjJr4У п’ятницю, 31 березня 2017 року, в медіа-центрі стадіону «Арена Львів» розпочнеться щорічна конференція для молодих служителів під назвою «Живий Рух». Захід об’єднає близько тисячі молодих людей зі всієї України, які активні у служінні за різними напрямками – від медіа та організації молодіжних зустрічей до соціальної допомоги та зовнішньої місії.

Основна тема заходу – «Євангеліє в центрі». Авторитетні пастори України і США будуть проповідувати про силу, яка реально може впливати на світ і змінювати життя людей. «Живий рух» – це платформа, яка об’єднає більше 50 промовців та 100 християнських організацій з різноманітним досвідом та ресурсами.

eEhPB-0PmXsСеред  шістнадцяти тематичних майстер-класів – робота зі студентами, зовнішня та внутрішня місія, громадські проекти, спорт, мистецтво промови, організація молодіжних та підліткових заходів, медіа, сім’я, робота з дітьми і т.д.

Головними організаторами конференції виступають Українська баптистська теологічна семінарія спільно з євангельськими церквами Луцька та Львова. Попередні чотири роки конференція проходила у Луцьку. Але щороку кількість охочих зростала, і для кращої комунікації та легшого сполучення, організатори прийняли рішення перенести подію до Західної столиці України.

WjhGhUjdxtQРектор Української баптистської теологічної семінарії Ярослав Пиж розповів: «Я вірю у потенціал молодих людей, оскільки саме молодь здатна змінити те, що відбувається в церкві і в державі. І ця переміна станеться тоді, коли відбудеться справжня зміна сердець, коли молоді люди зрозуміють істинні цінності, заради яких варто жити і вмирати. Сподіваюсь, що «Живий рух» спонукає людей взяти відповідальність за те, що вони роблять у церкві та поза нею…».

Сторінки у соціальних мережахvk.com/lmconference 

facebook.com/lmconference

Реєстрація за посиланням: http://lmconf.in.ua

Джерело: Прес-служба УБТС