На Благовіщення у «Джерелі» відзначать храмовий празник та освятять нові приміщення Центру

11891208_900320650015454_7507257510869436508_nУ четвер, 7 квітня, у Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» (пр.Червоної Калини, 86а) відбудеться святкування храмового празника Благовіщення Пресвятої Богородиці та освячення нових приміщень Центру.

На подію очікується прибуття іноземних делегацій, представників партнерських організацій та численних друзів «Джерела».

В межах програми святкування запланована урочиста Літургія в капличці Центру та мирування дітей, молоді та усіх гостей. Для дітей заплановані ігри з аніматорами та шоу мильних бульбашок. Також буде ярмарок сувенірів, виготовлених молоддю з особливими потребами.

«Ми щорічно усією спільнотою відзначаємо храмовий празник. Це вагома подія для кожного з нас. Оскільки цей захід є доброю нагодою зустрітися разом та спільно з родинами, вихованцями, працівниками Центру, друзями «Джерела» подякувати Богові за усі дари, – розповіла директор Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Анна Гайдучок. – Каплиця є духовним осередком «Джерела», тут діти приймають Св. Причастя, молодь розпочинає кожен день з молитви, відбуваються Богослужіння».

Після Літургії розпочнеться освячення нових навчальних приміщень та гостьових кімнат «Джерела», які збудовано на III поверсі Центру завдяки Європейській програмі транскордонного співробітництва: Польща-Білорусь-Україна. Загалом, Центр зможе використовувати 1300 метрів квадратних додаткової площі.

«До нашого центру на консультацію приїжджає чимало дітей з інших областей України, тому ми облаштували 12 спеціальних гостьових кімнат, де розташовуватимуться сім’ї з неповносправними дітьми та волонтери, – сказала директор Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Анна Гайдучок. – Окрім цього, ми постійно проводимо навчання для наших спеціалістів та фахівців з інших установ, які працюють з дітьми з неповносправністю. Відтак, на базі «Джерела» працюватиме Навчальний центр для висококваліфікованих спеціалістів, волонтерів та батьків дітей з особливими потребами для поширення найкращих практик та методів реабілітації. Отже, «Джерело» стане унікальним Навчальним центром в Україні».

У програмі:

9.30-10.45 Розваги з аніматорами та шоу мильних бульбашок для дітей.

11.00 Урочиста Літургія в капличці Центру, опісля відбудеться мирування.

12.30 Освячення нових приміщень Центру на III поверсі, які збудовано завдяки Європейській програмі транскордонного співробітництва: Польща-Білорусь-Україна.

Контактний тел.: 067-77- 469-20, Сіреджук Наталя.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua