На честь 25-ї річниці незалежності стартує всеукраїнський мовний марафон

  hhjjnnbnbhhy77877Цієї середи, 24 серпня 2016 року, стартує акція «Мовомарафон-25», учасники якої розмовлятимуть українською мовою протягом 25 днів.

Проект приурочений до 25-ї річниці Незалежності України. Гасло акції: «Переходь на українську – стань незалежним!» За словами організаторів, її проводять для тих, хто прагне більше говорити українською мовою або повністю перейти на неї в щоденному спілкуванні.

 У рамках акції розпочали випуск промо-роликів, де відомі особистості діляться своїми думками про роль українською мови для них особисто та для всього суспільства. До проекту долучилися співачка Ната Жижченко (Onuka), журналіст і телеведучий Юрій Макаров, журналістка Анастасія Рінгіс та дослідник української мови з Австрії Міхаель Мозер.

 Узяти участь у марафоні можуть представники будь-якого міста України та світу. Для цього потрібно зареєструватися на сайті movomarafon.in.ua та обрати доріжку – «Мовомарафон‑25» або «Лагідний Мовомарафон».

 За першу добу від запуску на сайті проекту зареєструвалися понад 400 учасників із різних куточків України, а також Великобританії, Ізраїлю, США та Греції. А 17 серпня оголосили, що учасниками «Мовомарафону-25» стали 2000 чоловік із 28 країн.

 Протягом 25 днів у рамках проекту відбуватимуться майстер-класи, квести, перегляди фільмів, куди запрошуватимуть відомих українських митців, музикантів і письменників.

 Джерело: «CREDO».