На День молоді львів’ян запрошують до митрополичих садів Шептицького

FDQpIwЗ нагоди всеукраїнського Дня молоді та Дня Конституції, 28 червня 2015 року о 17.00 год. в садах митрополита Андрея Шептицького відбудеться молодіжний концерт-презентація «Kerygma Project».

Молодь матиме унікальну можливість вперше побачити красу Митрополичих садів початку 18 століття; здійснити екскурс у історію та побачити панораму Львова зі Святоюрської гори; перейнятися унікальним виконанням християнських пісень та виховати себе через діла благодійності.

Після музичного концерту, гості благодійного заходу зможуть зустрітися у Митрополичих садах, які були створені за часів Митрополита Андрея, із теперішнім митрополитом Ігорем почути його батьківське слово та задати йому запитання.

«Kerygma Project» – це спільний проект Фонду Андрея Шептицького та виїзної студії звукозапису «Ceciliarec». З грецької «керигма» – це «добра звістка». Проект молодих виконавців-християн – це свідчення Бога в їхньому житті, яким вони діляться через музику, що несе добру новину від Бога і про Бога! Метою проекту є поширити добру новину, що «з нами Бог», через сучасну християнську музику, і тим підтримати молодих людей у зростанні у вірі.

Благодійний внесок – 50 гривень – це пожертва і підтримка багатьох проектів Церкви, які діють і розвиваються на території Львівської Архиєпархії УГКЦ, а також можливість відновити східну частину садів, де ступала нога митрополита.

Програма святкування:

17.00 – 17.30 – знайомство;
17. 30 – 19.15 – концерт-презентація проекту «Керигма»;
19.15 – 19.45 – відкрита зустріч з митрополитом, владикою чи о. Тарасом;
19.45 – 20.00 – неформальне спілкування.

Організатори – БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ.

Контактний телефон: 067 679 02 07

За матеріалами: www.foundation-la.com.ua