На Львівщині ремонтуватимуть дорогу, про яку священик зняв кліп

На ремонт усієї дороги потрібно приблизно 600 мільйонів гривень.

23

Днями у мережі опублікували відео-кавер на популярну пісню гурту Kazka, аби привернути увагу до аварійної дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки, що у Старосамбірському районі.

Цією дорогою користуються мешканці 11-ти сіл. Священик УГКЦ отець Роман, який служить у селах Мшанець, Галівка і Плоске, став ініціатором цього відео. Крім цього, мешканці зареєстрували петиції на сайті Кабміну та облради з вимогою капітально відремонтувати автодорогу.

Як пояснив у коментарі Tvoemisto.tv керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло, протяжність усієї дороги становить 19 км, 16 із яких – з гравійним покриттям.

«У 2016 році ми почали ремонтувати її з асфальтованої частини. Тоді відремонтували один кілометр. Торік оновили ще 1,1 км. Цього року також плануємо роботи, але після затвердження переліку ремонтів», – каже Роман Кокотайло.

За його словами, з пропозиціями відремонтувати дорогу до області звернулася Старосамбірська райдержадміністрація та районна рада. Безпосередні роботи планують розпочати у травні-червні цього року.

«Щоб відремонтувати всю дорогу Мшанець – Стрілки, необхідно близько 60 млн гривень за умови, що буде один шар асфальтобетонного покриття», – додає Роман Кокотайло.

Нагадаємо, днями Львівщину відвідав  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який, окрім іншого, проінспектував ремонт дороги Львів – Пустомити – Меденичі.

Автор Вікторія Ейсмунт

Джерело:  Твоє місто