На Львівщині відбувся ІІІ Екуменічний фестиваль колядок

1485263040_1У храмі святого Миколая УГКЦ селища Великий Любінь, що на Львівщині, 22 січня 2017 року відбувся ІІІ Екуменічний фестиваль колядок «Бог предвічний народився», організований ГО «Один одному» спільно з греко-католицькою парафією селища.

Цього року участь у Фестивалі брали лише дитячі колективи. Відкриваючи подію, настоятель храму о. декан Богдан Тишкун підкреслив, що в цей важкий час особливо побожним добрим ділом є колядування. У День Соборності коляда хорів з різних християнських церков звучала як свідчення єдності українців, збереження прадавніх традицій, хоч би до якої Церкви належали вірні.

Унікальну програму привіз на Фестиваль, зокрема, дитячий колектив (хор і ансамбль) з церкви Преображення євангельських християн баптистів м. Львів під керівництвом Віти Якобчук. Колектив, у якому співали і грали наймолодші на сьогоднішньому фестивалі діти (віком від 6 років), представив добірку колядок, перекладених з інших мов українською.

На завершення релігійно-співочої зустрічі традиційно прозвучала колядка, назву якої носить Фестиваль, – «Бог предвічний народився». Разом із учасниками гучно колядували і місцеві мешканці з усіх тутешніх церков: греко-католики, православні, римо-католики.

Джерело: сайт «УГКЦ».