На Личаківському кладовищі перепоховають активного діяча ОУН-УПА Євгена-Андрія Пришляка

Поле почесних похованьУ Львові на Личаківському кладовищі 11 жовтня відбудеться перепоховання останків провідника Львівського Крайового Проводу ОУН-УПА Євгена-Андрія Пришляка. Катафалк з м. Миколаєва привезуть до Собору Св. Юра, де об 11.00 год. розпочнеться чин панахиди.

Далі відбудеться піша хода до Личаківського кладовища і на полі почесних поховань №67 після заупокійної молитви Євгена-Андрія Пришляка перепоховають.

Участь у заході візьмуть представники влади міста та області, громадських організацій і об’єднань.

Перехід похоронної процесії відбудеться вулицями: Я. Матейка, С. Крушельницької, Січових Стрільців, Академіка В. Гнатюка, просп. Свободи, пл. Соборною, вул. Пекарською та вул. І. Мечникова.

Довідка:

Євген Пришляк народився 13 грудня 1913 року у м. Миколаєві, Львівської області. Провідний діяч Українського визвольного руху. Був активним членом ОУН-УПА (Провідником Львівського Крайового проводу ОУН-УПА), за що його неодноразово ув’язнювали під час польської, німецької та більшовицької окупацій. Найдовший термін склав 25 років у пермському концтаборі за часів Радянського Союзу. Євген Пришляк був глибоко релігійною людиною, хорошим організатором підпільної праці, добрий і щирий до земляків та безкомпромісний і мужній у боротьбі з ворогами. До кінця свого життя він залишився вірним ідеї визволення України. Помер Євген Пришляк 3 грудня 1987 року у рідному місті Миколаєві.