На парафії св. Івана Павла ІІ у Львові відбудеться зустріч з християнами Африки

Africa-finalУ неділю, 15 березня 2015 року, Римо-Католицька парафія св. Івана Павла ІІ запрошує на зустріч з християнами Африки. Захід відбудеться в каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ у Львові (вул. Хуторівка, 35 А). Служба Божа розпочнеться о 12.00 год.

Під час Літургії студенти Львівського медичного університету, які приїхали на навчання з Нігерії, Камеруну, Конго і Замбії заспівають свої традиційні церковні пісні.

Крім того, катехит Патрік Ндукайре (зі спільноти Легіон Марії) виступить з лекцією «Покликання чоловіка. Навчання Церкви по-африканськи».

“У наших уявленнях Африка є символом віддаленої місійної країни. Серед священиків побутує така думка, що місіонер – це той, хто служить в Африці. Але Африканський континент як місце місійного служіння не такий уже віддалений і незнаний, якщо порівнювати, наприклад, з Азією. хрещення ГлоріїМені подобається африканський стиль і інший підхід до молитви: не європейський, коли священик провадить молитву, а миряни повторюють за ним, а такий, коли вони самі моляться, а ти як душпастир лише молишся з ними”- розповідає о. Григорій Драус, парох парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

Організатори запрошують усіх охочих на спільну молитву та спілкування.

До теми: Африка у Львові