На парафії Введення у Храм Пресвятої Богородиці зібрали допомогу для військових на сході

збірка_титНа парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Чукаріна, 5) відбулась чергова збірка необхідних речей для військовослужбовців. У списку найнеобхіднішого: засоби гігієни, медикаменти, одяг, крупи, кава, чай і т.д. Охочих допомогти тим, хто дбає про безпеку всієї України, відгукнулось чимало. Тож 9 лютого із 14:00 до 21:00 двері храму відчинялись десятки разів і щоразу на обличчях людей було щире бажання зробити добру справу. Координатор збірки – о. Володимир Дмитрів, його помічники – учасники молодіжної спільноти «Християнська Душа», радо зустрічали всіх, хто приходив на збірку.

збірка2

Найбільше парафіяни і прихожани храму приносили домашню консервацію, крупи, медикаменти, печиво. Окрім того, передавали кошти на потреби військових. Важливо, що до збірки долучились не лише дорослі, а й діти. Так учні прилеглих шкіл передавали плакати, власноруч зроблені листівки та вдячні листи. Навіть дошкільнята проявили ініціативу та разом із вихователями підготували плакат, щоб виявити свою вдячність та підтримку. Вірші, національна символіка, дитячі малюнки – усе, це підтвердження великої любові, яка зігріватиме серця воїнів у хвилини тривоги.

збірка1

Тож вже завтра всі речі, з допомогою волонтерів Центру забезпечення військових Національної Оборони Львівщини, вирушать до свого пункту призначення. А тим часом кожен із нас може долучись до допомогти в інший спосіб – молитвою. Тож віримо в краще майбутнє; молимось за мир, за воїнів, волонтерів; та й надалі допомагаємо тим, хто захищає нас.

Автор: голова МХС «Християнська Душа» Мар’яна Ніколаєнко

Фото: о.Володимира Дмитріва