На Парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ на Сихові вийшов друком унікальний фотоальбом

anons-fotoalbom1.jpgЗ нагоди 20-ти річчя парафії вийшов друком унікальний фотоальбом, що у Львові на Сихові. В цьому альбомі представлена історія парафіяльної спільноти від її заснування і закладення наріжного каменю майбутньої церкви і до сьогодні (1997-2017 р.р). До речі, посвячення території, хреста і наріжного каменю звершив делегований владикою Володимиром Стернюком, отець Василь Вороновський. Видання цього альбому дає можливість кожному парафіянину не тільки пригадати історію своєї парафіяльної спільноти чи знайти себе на одній з фотографій але і зробити внесок в подальшу розбудову парафії. Адже виручені кошти будуть спрямовані на оздоблення храму.

Двадцять років – це період праці, надії і молитов, час будови нового храму, де брали участь чоловіки і жінки, багаті та бідні, старші та молодь, відомі та невідомі. Кожен із них віддав для парафії свої матеріальні здобутки, свій час, силу і працю у різний спосіб. Усе це є затрачене з любові до Бога, до ближнього, з любові до своєї парафії. Ця жертва стане великою нагородою та благословенням у майбутньому житті.

Двадцять років нашої парафії промайнули дуже швидко… Багато ще є планів по розбудові парафії, вдосконаленні служіння, але ми мусимо завжди пам’ятати, що маємо певні здобутки тільки завдяки благословенню Бога. Тому дякуймо Господеві за все і просімо Його опіки над нашою парафією. Молімось і працюймо, прославляючи Бога і служачи ближньому, щоб Ісус Христос, дивлячись на наше життя, на Страшному Суді, промовив до нас благословенні слова похвали: «Прийдіть, благословенні Отця Мого, успадкуйте Царство, приготоване вам від створення світу» (Мт. 25.34). (Парох Церкви Зіслання Святого Духа, о. Василь Мирош).

Даний фотоальбом можна придбати в захристії церкви Зіслання Святого Духа.

Джерело: Католицький Оглядач.