На перехресті Чорновола-Варшавська з’явиться церква УГКЦ

Також тут побудують реколекційно-духовний центр для паломників.

На перехресті проспекту Чорновола та вулиці Варшавської, на місці нинішньої дерев’яної церкви, планують побудувати церкву священномученика Миколая Чарнецького та реколекційно-духовний центр для паломників. Відповідні містобудівні умови та обмеження на проектування погодили під час засідання виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 13 липня.

1

Замовниками будівництва виступає релігійна організація «Львівська провінція Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористи) УГКЦ».

Відповідно до містобудівних умов, ділянка, площею 2,2 га, призначена для будівництва і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій. Гранично допустима висота будівель становить 55,3 м до хреста церкви. Під час будівництва висоту мають додатково погодити з Міжнародним аеропортом «Львів» імені Данила Галицького. Максимально допустима щільність забудови та населення не регламентується.

2

Нагадаємо, на початку червня внесли зміни до детального плану території житлового району «Під Голоском», згідно з якими у мікрорайоні побудують кілька житлових багатоповерхівок, офісний центр, три вбудовані дошкільні заклади та церкву.

Джерело:http://tvoemisto.tv/