На Поливаний понеділок львів’ян та гостей міста запрошують на площу Ринок

img6027-c49babfcef725040cc729a04395b5b1f9 квітня 2018 року відбудеться традиційне загальноміське свято «Поливаний понеділок». Вже п’ятий рік поспіль святкові обливання пройдуть на площі Ринок, перед входом в міську раду. Тут облаштують спеціальний мокрий майданчик із зонами доступу до води.

Обливання відбуватимуться з 12.00 год. і триватимуть до 15.00 год. Поливання в інші години та за межами пл. Ринок – не дозволено, тому за порядком стежитимуть працівники поліції та «Муніципальна варта». У зв’язку з поливанням, з 12.00 до 15.00 год. електротранспорт на площі Ринок не курсуватиме.

Водні баталії проходитимуть просто неба. У Львівводоканалі повідомляють, що під час роботи установок зазвичай використовується до 20 метрів кубічних питної води.

Дійство організовує управління внутрішньої політики Львівської міської ради спільно з ГО “Культурне місто”, ЛМКП  “Львівводоканал” та Галицькою районною адміністрацією.

“Поливаний понеділок – це не просто так званий «фестиваль води», а традиційна подія, яка відбувається у Львові, щоби мешканці та гості міста змогли спільно розділити радість Великодня, весело і водночас культурно провести час. Закликаємо молодь в цей день поводитися з повагою до інших, дотримуватися правил безпеки, показати хороші манери, інтелігентність та стриманість.  Будьмо відповідальними та відсвяткуймо радість Христового Воскресіння з любов’ю та пошаною до своїх ближніх”, – зазначила в.о. начальника управління внутрішньої політики Марія Пилипчук.

Просимо подбати про змінний одяг заздалегідь. Файної традиційної забави!

Детальнішк про подію – у наступних матеріалах.

За матеріалами: сайт ЛМР