На Поливаний понеділок львів’ян та гостей міста запрошують на площу Ринок

поливаний17 квітня 2017 року, відбудеться традиційний загальноміський празник «Поливаний понеділок», який став справжнім фестивалем води. Вже четвертий рік поспіль святкові обливання пройдуть на площі Ринок, перед входом в міську раду. Тут облаштовують спеціальний мокрий майданчик із зонами доступу до води.

Обливання відбуватимуться з 12:00 год. і триватимуть, орієнтовно, до 16:00 год.

Водні баталії відбуваються просто неба. Навпроти входу у Ратушу цьогоріч заплановано встановити центральну клумбу у вигляді водяної пальми, до якої по колу прилаштують крани, то ж усі охочі матимуть змогу набрати воду як у пляшки так і у відра для водяних баталій. Також до пальми прикріплять водяні пістолети, аби учасники мали можливість пообливатись далеко не відходячи.

З фонтану Нептуна вода розбризкуватиметься на всі боки, що створюватиме своєрідну атракцію для учасників свята. На в’їзді в площу Ринок втановлять водяні ворота, що символізуватимуть місце проведення дійства: пройшов крізь ворота – ти у грі!

 «Поливаний понеділок – це не просто традиційна подія, яка щоріч відбувається у Львові. Це можливість спільно згуртуватися довкола одного із найбільших християнських свят – Великодня, щоб весело провести час, спілкуючись одні з одними. Тому закликаємо молодь в цей день не забувати про культуру поведінки, правила безпеки та повагу до інших. Саме пристойність, хороші манери та стриманість, яку, щиро віримо, львів’яни проявлять у цей день під час поливання водою, стануть проявом нашої християнської любові до своїх ближніх, свого міста та громадянської відповідальності». – в.о. начальника управління внутрішньої політики Марія Пилипчук

 «Ми не уявляємо Великодніх свят у Львові без Поливаного понеділка. Це свято надає бадьорості, заряд позитивної енергії та є невід’ємним святкуванням Великодня. Традиційно вважається, що в Поливаний понеділок хлопці обливають дівчат, проте якщо подивитись на склад учасників попередніх років, то побачимо, що дівчата не відстають й також справно долучаються до загальноміської забави» – зазначив координатор кампанії «Культурне місто» Микола Крупей.

Після забав мокрими додому йти не доведеться – з іншого боку площі Ринок, поблизу пам’ятника Діані, облаштують майданчик із місцями для сушіння, переодягання та біотуалетами. Просимо подбати про змінний одяг заздалегідь. Файної традиційної забави!

За матеріалами6 прес-служби ЛМР