На вихідних львів’ян запрошують на велосипедну прощу до Крехова

veloproshchaУ суботу та неділю, 19-20 вересня, львівське обласне Товариство українських студентів-католиків «Обнова», спільно з Молодіжною організацією «Добрий Пастир» та громадським формуванням «Скеля», в рамках Єдиного молодіжного простору, традиційно організовує велопрощу «Львів – Страдч – Крехів». Зустріч о 7.00 год. на Святій Літургії в храмі Пресвятої Євхаристії. Вирушить колона о 8.30 год.

Маршрут прощі: Львів – Рясна-Руська – Ямельня – Страдч – Розточчя – Великий європейський вододіл – Крехів – Брюховичі – Львів (це близько 60 км).

Ночівля у монастирі, зранку у неділю Свята Літургія, похід до джерела та дорога додому на велосипедах.

Тема цьогорічної прощі – «Блаженні чисті серцем…» (Мт. 5,8). Як сказав Папа Франциск, без очищеного серця не можна мати по-справжньому чистих рук і вуст, які промовляють щирі слова любові, милосердя та пробачення. Зараз ми переживаємо тяжкі часи, де біль, ненависть, жорстокість підкрадаються до нас, змінюють наші думки та часто й дії. Особливо зараз потребуємо очищення та сторожі для наших сердець, щоб не допустити туди зло.

Тож усіх запрошують у дводенну мандрівку очищення нашого внутрішнього світу від всього зайвого, щоб таки зустріти Всевишнього і бачити Його в своєму житті та в подіях навколо нас.

З собою обов’язково треба мати: велосипед, запасні камери для коліс, намет (за можливості), спальник, карімат, дощовик, теплий одяг, аптечку, молитовник і сухий пайок (харчувати будуть в Крехові: вечеря і сніданок).

Важкі речі буде перевозити машина.

Колону супроводжуватиме МНС та медики.

Благодійна пожертва – 40 грн.

Додаткова інформація – 096 71 16 898 (Ірина), 093 13 42 164 (Віталій).

За матеріалами: city-adm.lviv.ua