На зустрічі Львівських братських студій сьогодні говоритимуть про розуміння Таїнства Хрещення у Православній Церкві

хрещенняСьогодні, 27 травня 2016 року, у єпархіальному приміщені при Покровському кафедральному соборі Львова (вул. Грушевського, 2) відбудеться чергова зустріч Львівських братських студій. Початок о 19.00 год.

Лекцію з богослов’я на тему: «Православне розуміння Таїнства Хрещення» прочитає священик Артемій Бабленюк.

«Ми отримуємо природу Христову, стаємо сотілесними Йому. Через таїнство Хрещення людина долучається до Церкви Христової, до того Боголюдського організму, в якому живучи має можливість освячуватися, змінюватися, преображуватися і досягати життя з Богом, обоження. Це Таїнство – є дверима до Церкви, до Царства Небесного, але ще кожному потрібно докласти зусиль, щоби дійти до бажаної мети. Тож у сьогоднішній лекції розглядатимемо прообраз новозавітного Хрещення; долучення до Церкви в перші віки християнства, традицію хрещення дітей і значення катехизації, просвічення (школа оголошених)» – розповідає о. Артемій.

Нагадаємо, Львівські братські студії відбуваються щоп’ятниці з грудня 2015 року з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія. Долучитися до студій можна під час будь-якої із зустрічей.