Напередодні Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться VI Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці

unnamed_12dbaЦьогорічне військове паломництво до с. Зарваниця, що на Тернопільщині, відбудеться 20-21 вересня під гаслами «Господи, веди мене твоєю правдою» та «Немає більшої любові ніж життя віддати за друзів своїх».

Від’їзд автобусом до с. Зарваниця планується у суботу, 20 вересня, о 7:30 год. від Гарнізонно храму свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11).

Програма цьогорічного паломництва особливо насичена молитвою. Проща розпочнеться 20 вересня Молебнем біля чудотворної ікони Божої Матері. Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить єпископ Михайло (Колтун), відбудеться ввечері біля парафіяльної церкви Пресвятої Тройці.

Військовослужбовці разом із родинами урочистою ходою пройдуть до пам’ятного знака загиблим за волю України, де відбудеться панахида. Під час панахиди будуть зачитані імена полеглих, зокрема воїнів Небесної сотні й тих, хто поклав своє життя, захищаючи Україну від агресора на Сході.

Марійна хода зі свічками у супроводі оркестру продовжить паломництво, після чого почнуться нічні чування з молитвою та мистецькою програмою.

21 вересня урочиста Архиєрейська Літургія на площі перед головним собором Зарваниці завершить всеукраїнське паломництво.

До VI військового паломництва виготовлено спеціальний пам’ятний знак для учасників прощі.

Організатори запрошують військовослужбовців та членів їхніх сімей долучитися до паломництва.

Попередньо зареєструватися та дізнатися деталі можна у інформаційному центрі Гарнізонного храму, або ж за тел.: +38 067 671 42 16.

Програма паломництва тут