«Наш обов’язок – вміло і правильно управляти Божими дарами», – Блаженніший Святослав про Синод Єпископів УГКЦ

z_tvБлаженніший Святослав розповів у відеоблозі для «Живого. ТБ» про підготовку Синоду єпископів УГКЦ, який відбудеться 7–14 вересня 2014 р. у Брюховичах, поблизу Львова. За його словами, Синод своїми рішеннями впливає на життя парафій та різні ініціативи, що стосуються і мирян.

Тема Синодуєпископів УГКЦ- «Відповідальність за Божі дари». На думку Блаженнішого Святослава вона важлива насамперед тому, що кожна людина обдарована Богом, а «наш обов’язок – вміло і правильно управляти Божими дарами». Ми є відповідальними заних та «повинні прозвітувати перед нашим Творцем за ці дари», – пояснив Глава УГКЦ.

Є різні види дарів: дар часу, здоров’я, фізичних можливостей, талантів і обдарувань тощо. «Основна ідея відповідальності полягає в тому, що дари не дані нам як ексклюзивна власність. І тому добре управляти Божими дарами – це ділитися ними з нашими ближніми. Лише тоді вони будуть помноженні й зростатимуть», – пояснив Блаженніший.

Наприкінці Блаженніший Святослав закликав молитися за успішне проведення сесії Синоду та задуматися над ефективністю управління своїми дарами.