У Ватикані вперше виставлять для вшанування мощі Падре Піо. Львів’ян запрошують у паломництво

padrepioЗ нагоди Ювілейного року Милосердя, паломницький центр “Рафаїл” Львівської Архиєпархії УГКЦ запрошує 8-14 лютого 2016 року у прощу до Ватикану, де у Базиліці святого Петра, згідно з побажанням Папи Франциска, будуть уперше виставлені для вшанування земні останки о. Піо з П’єтрельчіни, широко знаного як Падре Піо. Для того, щоби помолитись біля мощей Святого отця Піо, а також увійти до Базиліки Святого Петра через Двері Милосердя, зі Львова вирушить паломницька група.

У програмі прощі:

Венеція, Базиліка Святого Марка. Літургія біля мощей євангелиста Марка. Карнавал у Венеції, який завершується за день до Попільної середи і святкується по всій Італії.

ВатиканУчасть у Генеральній аудієнції з Папою Франциском. Вхід до Базиліка Святого Петра через Ювілейні Двері Милосердя. Молитва перед мощами Святого отця Піо.

Рим. Папаські Базиліки Рима (Святого Павла за мурами, Святого Йоана на Лятерані, Матері Божої Більшої), Святі Сходи, Колізей, Пантеон, Римські форуми, площа Навона та інше.

Асізі, місто Святого Франциска. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дям’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, в якій у нас буде Літургія, та Базиліку Св. Клари.

Падуя. Це одне з найстаріших міст північної Італії неподалік Венеції. Покровителем Падуї є Святий Антоній, помолитись біля його мощей приїжджають паломники зі всього світу.

Вартість виїзду: 295* євро + 100 грн (можлива оплата в гривні по курсу*)
У вартість поїздки входить: 4 нічліги у готелях, 4 сніданки та 4 вечері, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

Ознайомитись з докладнішою інформацією та програмою, а також зареєструватись на прощу можна на сайті Паломницького центру “Рафаїл” або за телефонами паломницького центру: (067) 323 49 01, (093) 806-40-66.