Наступного тижня у Львові відбудеться всеукраїнський молодіжний духовний фестиваль. Цікавинки програми

vnd5У Львові 23-26 липня відбудеться ІІ всеукраїнський молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії».  Організатори очікують близько 3 тис. учасників з усіх куточків України, а також молодь з Польщі та Італії.

Впродовж перших двох днів фестивалю учасники з інших міст України та закордону матимуть можливість відвідати відкриті екскурсії містом, а також безкоштовно завітати до музеїв у центрі Львова. У форматі триденного навчального курсу працюватимуть музична, театральна, фото- та відеомайстерня.

На фестивалі «Вітер На-Дії» буде спеціальний духовний майданчик, де проводитимуть  тренінги, роботу  в групах, спілкування, руханки, «вільний мікрофон», брейнстормінг та багато іншого. Це сучасний інтерактивний спосіб розважання та спілкування щодо різних духовних тем. Але якщо учасникам просто захочеться подумати про своє життя, поговорити зі священиком, приступити до сповіді – протягом суботи та неділі для них працюватиме відкритий молитовний майданчик.

Учасники фестивалю також допоможуть воїнам, які перебувають у зоні АТО: кожен зможе долучитися до плетіння маскувальних сіток із групою «Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів».

Для молоді проведуть лідерські тренінги від Інституту лідерства та управління УКУ, а також працюватиме “Відкритий університет”, серед лекторів якого і представники Львівської бізнес-школи УКУ.

Усіх учасників чекає особлива музично-євангелізаційна програма  Kerygma PROJECT якісна музика та живе християнство.

Особливої уваги заслуговують творчі майстер-класи. Майстерня «Сверлик», фейс-арт, флористика, вироблення прикрас із фетру, твістінг, арт-терапія – кожен зможе навчитися чогось дуже цікавого та унікального.

viterКрім того, в рамках «Вітру На-Дії» відбудеться фестиваль молодіжних театрів «На крилах вітру». 6 молодих театральних команд показуватимуть вистави, які не залишать нікого байдужим.

А ще: гаражний розпродаж, буккросінг, велика гра-квест, концерт сучасної християнської музики, оригінальні знайомства у стилі швидких побачень, запалення ватри, вечірня молитва за Україну та багато іншого. А для найвитриваліших – нічний музичний марафон!

«Ми запрошуємо усіх, хто молодий – насамперед серцем, кому цікаво пізнавати, розвиватися, шукати нових горизонтів, кому цікаво просто не сидіти на місці. Ми шукаємо також тих, хто шукає правду», – розповідає голова комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.

До участі у фестивалі вже зареєструвалися молоді люди з Тернополя, Києва, Вінниці, Івано-Франківська, Хмельницька, Одеси,  Кіровограду, Ужгорода, а також з гості з Польщі та Італії. Програма заходу – дуже насичена: театральні вистави, концерти, духовний майданчик, тренінги, майстерні і навіть «швидкі побачення».  Організатори події – Комісія у справах молоді УГКЦ.

«Для мене цей проект став таким собі ПРЕпроектом того, про що я замислювалась уже давно. Зібрати докупи музикантів-християн і зробити щось спільне – це просто чудова нагода прославити Бога, по-перше, своїми талантами, а, по-друге, – взаємно поділитись і проникнути у творчість один одного», – розповідає Христина Підлісецька з гурту «Кана» про програму  Kerygma PROJECT.

Організатори гостинно запрошують львів’ян завітати на неймовірно цікавий фестиваль.

афіша 2

Довідка:

Фестиваль «Вітер На-Дії»  це з’їзд Вільних, Ініціативних, Творчих, Енергійних, Радісних молодих людей, які через свої вчинки любові запалюють серця інших надією! «Вітер На-Дії»    головна подія літа для молоді, яка прагне розвитку, подія, яка допоможе визначитись, куди йти далі, допоможе знайти нових друзів також це унікальний майданчик духовного розвитку для кожного.

Деталі: Ірина Максименко, о.Ростислав Пендюк  096 466 99 85, 063 424 50 42.