Наступний рік у Львівській єпархії УПЦ – Рік духовної просвіти

271213-2Наприкінці грудня у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова, під головуванням єпископа Львівського і Галицького Філарета відбулися річні Єпархіальні збори.

Участь у роботі Зборів взяли члени Єпархіальної ради, благочинні, намісник Свято-Онуфріївського чоловічого монастиря, клірики єпархії. Розпочались збори молебнем за мир в Україні.

Під час зустрічі розглядали питання життя єпархії у минулому році, а також заклали плани нових проектів у 2015 році – повідомляють у прес-службі Львівської єпархії УПЦ.

Члени Єпархіальних зборів, відповідно до Стату УПЦ обрали та затвердили новий склад Єпархіальної ради, до якої увішли секретар єпархії протодиякон Олександр Іванченко, духівник єпархії протоієрей Роман Коломийчук, протоієрей Петро Самоїл, протоієрей Володимир Кузьо, протоієрей Володимир Шарабура, протоієрей Роман Кононенко та прес-секретар єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов).

Також до учасників засідання з доповіддю звернувся єпископ Філарет, в якій архипастир звернув особливу увагу на роботу священиків з людьми в умовах психологічної агресії.

Насамкінець, учасники зборів проголосили наступний рік у Львівській єпархії УПЦ Роком духовної просвіти.