“Не існує нічого важливішого у світі, аніж задум Бога для Вашого життя”, – Владика Богдан (Дзюрах)

“Не існує нічого важливішого у світі, ніж задум Бога для вашого життя. Так само не існує чогось, що зможе компенсувати порожнечу душі через відсутність у ній Бога – ні успіх, ні багатство, ні слава, ні тимчасові втіхи. Без Господньої мети наше життя – рух без напрямку, рішення без мотивації, досягнення без цілей. Без Господньої мети наше життя безцільне, нереалізоване й позбавлене сенсу.
Коли в житті є сенс, ви здатні витримати будь-які обставини; коли його немає, складно витримати будь-що… Найбільша трагедія – не смерть, а життя без мети.
Цікаво, що люди без мети намагаються заповнити життя якнайбільшою кількістю справ – саме це призводить до стресу, втоми та конфліктів.
Неможливо виконати все, чого очікують від вас люди. У вас достатньо часу тільки на виконання Божої волі. Якщо не можете виконати все заплановане, то це означає, що ви взяли на свої плечі тягар значно більший, ніж призначив для вас Господь (або ж надто часто дивилися телевізор чи ролики на Youtube).
Тож Біблія закликає: “Не будьте нерозумними, але пізнавайте, у чому полягає Господня воля” (Еф. 5, 13). (Р. Воррен, Життя з метою. Заради чого я живу? 35-37).
 
Із фб-сторінки владики Богдана (Дзюраха)