Небайдужих просять допомогти бойовому медику Катерині Селівестровій, яка потрапила у ДТП, рятуючи поранених

Про це шириться інформація соціальними мережами. За словами друзів, медик Катерина Селівестрова дуже чуйна людина, яка завжди намагається всім допомогти, а нині допомога знадобилася і їй самій. Медик перебувала у складі екіпажу медиків евакобусу Кракен у лавах медичного батальйону “Госпітальєри”. Через ДТП Катерина зазнала численних травм кінцівок.

На лікування необхідні кошти.

“Мабуть, немає такої людини в НМУ, хто не знав би Катю Селіверстову. Всі її знають, як добру, щиру, привітну, веселу і позитивну дівчинку, яка завжди готова прийти на допомогу. Але, на жаль, зараз прийшов час допомогти їй.
Катя – анестезіолог,яка після настання повномасштабної війни без вагань добровільно і свідомо вирішила приєднатися до лав Добровольчого медичного батальйону @Госпітальєри і займалася наданням медичної допомоги і евакуацією поранених в складі екіпажу медиків евакбусу Кракен.
На жаль, під час виконання завдання, сталася страшна ДТП. Катя отримала численні травми, гематоми, ЗЧМТ і важкі ураження кінцівок. Попереду на неї чекає операція і тривала реабілітація…Ніколи ні за кого не просила, але зараз прошу допомогти їй фінансами. Кожна гривня важлива.
Реквізити 5168 7574 2156 2739
Селіверстова Катерина”
Повідомила Ксенія Федоренко