“Несподіване Християнство”: що потрібно знати про релігійний курс не лише для вірян

Від сьогодні стартує авторський курс від Романа Назаренка про християнську релігію. Лекторій триватиме щочетверга впродовж 8 тижнів. Учасникам пояснять про основні аспекти віровчення,  наскільки християнство є сучасною релігією та яким є в майбутньому. Мешканці Києва проходять курс на живих зустрічах, а учасники з інших міст зможуть долучитися онлайн. 

Курс про християнство є одним із проєктів освітнього простору Common Space. Автором лекторію є Роман Назаренко, докторант Тілбурзького університету у Нідерландах, викладач Українського католицького університету, Києво-Могилянської бізнес-школи та лектор в Українській академії лідерства. Подібний проєкт реалізовує не вперше, адже свій  перший курс автор присвятив релігії ісламу. 

“ Курс є “мандрівкою”, де простими словами, але без спрощення пояснюємо логіку християнства та розкриваємо глибину вчення, подивимося на релігію сучасним поглядом,  на якій побудований весь європейський простір.  Адже сьогодні побутує міф, що християнство є слабкою і непрогресивною релігією. Але християнин по суті, – це воїн, який боронить принципи та не готовий зраджувати їх. Водночас він і відкритий до радості та актуальним запитам сучасного світу. Завдяки курсу ми подивимось з нової перспективи на християнства його вплив на Західний світ.  А цей вплив, повірте, – дуже вагомий. І навіть ті люди, що заперечують віровчення, у своєму житті так чи інакше дотримуються традицій чи обрядів, які мають християнське походження, самі цього не знаючи”, – ділиться  Роман Назаренко. 

Програма передбачає вісім занять, які відбуватимуться щочетверга упродовж двох годин. Учасники дізнаються про основи віровчення, таємницю загробного життя, конфесійні розподіли, з’ясують, перспективи релігії сьогодні та спрогнозують її існування через 30 років.  Як зізнається автор, взяти участь у курсі можуть як активні християни, так і представники різних світоглядів та віровчень. 

“Кожен охочий може долучитися до лекцій з будь-якої частини світу. На курс вже зареєструвалися учасники з різних країн світу, зокрема з Туреччини та навіть з Об’єднаних Арабських Еміратів. Тут не існує обмежень, адже кожен з них представляє різні сфери діяльності: серед них і відомі спортсмени, успішні підприємці, освітяни і студенти. Такий простір формує спільноту прогресивних та свідомих людей”, – додає автор курсу. 

 

Курс триватиме з 10 лютого по 31 березня у змішаному форматі. Учасники, що проживають в Києві, зможуть відвідати живі зустрічі, а решта приєднаються до лекції через онлайн-трансляцію. Кількість учасників обмежена – доступно 20 місць для очного та онлайн формату.  Однак охочі можуть придбати як повний курс, так і обрати окремі лекції на свій смак. А для студентів діє 50% знижка від вартості курсу. 

Ознайомитися із програмою та долучитися до курсу “Несподіване християнство” можна за посиланням.