Незабаром студентський аматорський театр “САД” презентує 4 роки діяльності

21 жовтня 2018 року о 19:00 театр  “Сад” презентує 4 роки творчої праці. Подія відбудеться при студмістечку “Львівської політехніки” на вулиці Бой-Желенського 20. Вхід вільний.

1


Учасниками театру “САД” є студенти, які задіяні у Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ.

Під час підсумкової зустрічі присутніх обіцяють приємно здивувати, адже цей театр не має сцени, тому вміє пристосовуватись навіть до метра квадратного. “Сад” сам творить сценарій або вміло домальовує власне бачення чогось стандартного.

“Дивись ширше – побач більше” – незмінне гасло акторів театру!

Довідка:  У 2015 році відбулася перша поїздка театру “САД” із Різдвяним вертепом на Київщину, Чернігівщину, Запоріжжя та Донеччину. 3 останні роки театр базується у м. Костянтинівка, звідки здійснює виїзди у найближчі госпіталі, військові частини та парафії УГКЦ.

У 2017 році Театр в часі Різдва Христового здійснив турне східною частиною України, а саме побував під Авдіївкою, в Костантинівці, Торецьку, Дружківці, Мирнограді, Покровську, Красногорівці, а околицях Мар’їнки, в кількох військових частинах та госпіталі Маріуполя.

12227547_999154640152113_4874400004165363265_n

       За 4 роки свого існування театр декілька разів подорожував центральними та східними теренами України. Свої вистави молодь показує при греко-католицьких парафіях у сиротинцях, колоніях, військових частинах, у бліндажах та госпіталях. Це своєрідна місійна праця молоді, адже багато слухачів дійсно ніколи не бачили вертепу і не чули взагалі нічого про історію Ісуса Христа. Також театр показує традиції західної України та намагається поєднати їх зі східними, доводячи таким чином, що український народ єдиний.

Також Театр вдало виступає і у Львові з виставами “Біля ковчега о восьмій” (Ульріх Хуб), “Голодомор”, “Жіноча доля” (Тарас Шевченко), “І помер, і воскрес”.

Цього року (2018) Театр взяв участь у всеукраїнському молодіжному християнському фестивалі “Вітер На-Дії”.