Ніч духовності та миру в УКУ: посиденьки, джаз та фільм, що змусив плакати Каннський фестиваль

programУ суботу ввечері, 15 листопада,  в Українському  католицькому університеті  у  рамках  акції «Ніч у Львові» організована програма заходів для всіх бажаючих. Це унікальна можливість відвідувачів заглянути у історичні куточки університету, адже подібний захід відбувається вперше. Всі події відбудуться в Академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а).  Доїзд до та від місця проведення заходів буде забезпечено організаторами. Відправлення автобуса від Арсеналу відбудеться  о 20.00 год.

«Неофіційне гасло УКУ: «Бути відритим до світу». Дотримуючись цієї місії, ми вперше відкриємо свої двері і проведемо нічну екскурсію університетом: Колегіумом, багатофункційним академічним корпусом, розповімо про будівництво Церкви, бібліотеки інших навчальних корпусів. Розповімо про Кампанію розвитку УКУ, про розширення існуючих академічних програм, про відкриття нових, про наших студентів та викладачів, –розповідає координатор акції «Ніч духовності та миру в УКУ» Дарія Хилюк.

Гостям вечора УКУ пропонує розмови з видатними людьми: істориком Ярославом Грицаком, неперевершеним філософом, диригентом, виконавцем релігійних пісень Андрієм Шкарб’юком та з чудовими письменниками – Тарасом та Маркіяном Прохаськами.

На завершення  суботнього вечора відвідувачі зможуть переглянути документальну стрічку «Три історії Галичини» – роботу української  та ліванської режисерок, яка змусила плакати глядачів Каннського фестивалю. Фільм розповідає про долі людей різних національностей та віросповідань у драматичних подіях Другої світової війни та післявоєнного періоду у Галичині і показує наскільки важливим є вибір – бути людиною чи ні.