Нік Вуйчич у Львові: “Коли я приїжджаю до України, то почуваюся, ніби вдома”

“Потрібно дивитися на перепони в нашому житті – не як на барєри, а як на можливості” – підкреслив Нік Вуйчич сьогодні під час зустрічі із журналістами Львова. 

DSC_0755


Вже ввечері на “Арені Львів”  всесвітньо відомий мотиваційний спікер із інвалідністю презентує програму “Без обмежень”. Для Ніка Вуйчича приниципово, щоб якомога більше людей з особливими потребами  змогли послухати його виступ і тому понад 4000 осіб отримали квитки безкоштовно.

“Для мене великий привілей і честь знову повернутися до України. Я дуже вдячний, приїжджати до України кожні шість місяців. Коли я тут, то почуваюся, наче вдома. Минулого року в Києві я говорив більше про свою віру в Бога, цього разу мій спіч матиме мотиваційний формат. Не тому, що я хочу сказати, що все що потрібно – це якесь позитивне мислення. Бо нам завжди потрібна віра, але про практичні принципи і про те, як ми думаємо. Я хочу кидати виклик людям не здаватися а також буду глибше роздумувати над тим, чого мене навчили мої батьки. Це ті речі, що допомогли мені бути вдячним, успішним, але також впокореним. Бо покірність – це не слабкість. Йдеться про стан, коли ми розуміємо свою цінність  і як наслідок, цінуємо інших людей”.

DSC_0705

 


 Про закулісся підготовки до візиту Ніка Вуйчича до Львова розповів —співорганізатор, голова львівського осередку Всеукраїнського Руху Реформації Дмитро Колесник:

“Кожного разу, після кожного семінару, чи конференції з Ніком люди виходять з піднятим духом, із бажанням щось робити. У кого опускаються руки, вони отримують наснагу іти далі.Ну хіба українці не гідні того, щоб дати цю надію їм? Ми хочемо, щоб дух людей з інвалідністю був піднятий, аби їхня радість відновилася і оце гасло “Життя без обмежень” вони прийняли особисто для себе”.

  Де ж Нік Вуйчич бере сили,щоб надихати мільйони людей у різних куточках світу? Адже завдяки мотивації, яку дарує цей чоловік з особливим серцем, дехто відмовляється навіть від бажання вчинити самогубство. Рецепт повсякденної радості від Ніка Вуйчича доволі простий:

“Практична річ – це у першу чергу скласти список речей за які я вдячний. Я дякую Богові за мої благословіння,  я говорю своїй дружині, що я її люблю, проводжу час зі своїми дітьми та у молитві. Друга річ – це дружба. Десь раз на місяць ми просто збираємося зі своїми друзями і розмовляємо,  і раз на тиждень я відвідую вивчення Біблії. Тому дружба – це можливість говорити з іншими людьми. І останнє — нічого не працює так сильно, коли ми бачимо потреби інших і намагаємося їм допомогти”

DSC_0710

   

Також Нік Вуйчич порадив: “Фокусуйтеся на тому, що Ви маєте, робіть найкраще, що Ви можете і Бог потурбується про решту”.