Нова програма «ЕПЕ» УКУ готується до інавгурації перших студентів

akafist1-58f4eb82a177c4125aebf255d6a4a4b1Навчатися в УКУ на новій програмі з політології виявили бажання 202 особи – саме стільки заявок надійшло від молодих людей з усієї України – від Харкова до Ужгорода. Втім, з них  омріяне місце отримало 40  (28 дівчат і 12 хлопців). І вже зараз програма готується до навчального року та інавгурації студентів, яка відбудеться 13 вересня.

«Цьогорічна вступна кампанія була першою і, на мою думку, успішною, – розповідає керівник програми Юрій Підлісний. – Ми провели зустрічі з кількома сотнями старшокласників у Львові, Луцьку, Мукачевому, Чернівцях, Тернополі, виступали на молодіжних фестивалях, читали лекції в громадських організаціях, записали п’ять телепрограм про ЕПЕ і організували шість промоційних публічних лекцій з українськими та іноземними спікерами. І так ми зуміли знайти своїх студентів».

Врешті, з 40 осіб, що вступили на програму, 22 отримали омріяні стипендії, 8 з яких – розігрували. І так отримали такі стипендії:

2 – річні плюс

5 – річних (знижка при оплаті 90%)

8 – рейтингових (знижка при оплаті 30%)

6 – соціальних (знижка при оплаті в залежності від потреб)

1 – для дітей працівників УКУ (часткова знижка залежно від стажу працівника в УКУ).

Відтак, 13 вересня, в рамках інавгураційних урочистостей, окрім вручення студентських квитків та оголошення про стипендіатів з промовами виступлять Президент УКУ владика Борис Ґудзяк, професор, депутат парламенту Італії, екс-міністр культури Італії Рокко Буттільйоне. Також озвучать відеозвернення науковий співробітник «Центру Етики і Публічної Політики» (США), біограф святого Папи Івана-Павла ІІ Джордж Вайгель.

«Рокко Буттільйоне, професор суспільної філософії, а також один з чинних політиків-християн в Італії. Він є чудовим експертом соціального вчення Католицької Церкви і був радником св. Івана Павла ІІ щодо суспільних питань.

Джордж Вайгель, людина котра вміє промовити до молоді про пріоритети в житті, розставити крапки над і щодо суспільних питань, суспільних трансформацій. Він заснував постійний семінар «Tertio Millenio», який досліджує «вільне суспільство» засноване на трьох основах, демократична політична спільнота, вільна економіка, жива громадська моральна культура. І, звісно, Борис Ґудзяк, президент УКУ і людина, яка здатна надихати на великі справи, без якої УКУ не мислиме і яка здатна накреслити перспективу для молодої людини і запалити до дії, – зауважує Юрій Підлісний. – Усі троє здатні показати студентові як перетинаються моральні цінності, гідність людини, політика і економіка, усі троє здатні мотивувати студента орієнтуватися в політиці і економіці на служіння спільному благу з любові до людини і спільноти».

Урочистості з нагоди початку навчання на Факультеті суспільних наук відбудуться 13 вересня 2017 року у конференц-залі Львівської Духовної Семінарії Святого Духа за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а.

Програма на день:

09:30 Неформальне спілкування, знайомство.

10:00 Відкриття святкувань

10:15 Інавгураційні промови:

– Рокко Буттільйоне, професор, депутат парламенту Італії, екс-міністр культури Італії

– Борис Ґудзяк, Президент УКУ, правлячий єпископ єпархії Св. Володимира (Франція, Швейцарія, Бельгія, Нідерланди та Люксембург)

– Джордж Вайгель, науковий співробітник «Центру Етики і Публічної Політики» (США), біограф святого Папи Івана-Павла ІІ (відео-звернення)

11:15 Посвята в студенти

– Вручення студентських квитків

– Оголошення про стипендіатів

12:15 Слово від жертводавців

12:30 Слово від асоціації випускників

12:45 Фуршет.

Музичний супровід – Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова».

Більше інформації  про програму є на сайті УКУ: http://ucu.edu.ua та на сайті програми: http://epe.ucu.edu.ua.

Джерело: сайт ЛМР