о. Андрій Кобилюх: «Ми, приходячи на Божественну Літургію, не маємо бути звичайними слухачами, а активними її учасниками»

У сьогоднішньому Євангелії від Матея ми читаємо: «Чувайте отже, бо не знаєте, якого дня Господь ваш прийде» (Мт. 24,42). Про те, що ми маємо робити, щоб бути готовими до зустрічі з нашим Спасителем, розмірковує сотрудник Гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла Львівської Архиєпархії УГКЦ отець Андрій Кобилюх:

«Дорогі брати і сестри! Ніхто з нас не знає, коли відбудеться Другий прихід нашого Спасителя у світ. Сьогодні Господь підкреслює одну важливу річ, яка полягає в тому, що кожний наш день має бути прожитий максимально ідеально. Якщо ми працюємо, то свою працю мусимо виконувати дуже добре. Кожен з нас повинен щоденно максимально реалізовувати своє покликання. Адже ми маємо завжди бути готовим до цієї зустрічі з нашим Спасителем.

Ще один важливий момент – прийняття святих Тайн, прийняття Святої Євхаристії. Ми, приходячи на Божественну Літургію, не маємо бути звичайними слухачами, а активними її учасниками. Якщо хтось відчуває, що не може прийняти Святу Тайну Євхаристії, то для цього є Свята Тайна Сповіді.

У часі війни ми маємо пам’ятати про часту Сповідь, про часте Причастя, про участь у Божественні Літургії не як слухач, але, як той, який робить спільну справу. І останній момент – кожного дня ми маємо жити так, неначе проживаємо останній день. А для цього ми маємо максимально виконувати своє завдання і звершувати своє покликання».

Підготувала Юліана Лавриш