О. Степана Суса та о. Андрія Зелінського нагородили почесною відзнакою «Гетьман Петро Сагайдачний»

14089206_1105509109543923_8643520872835987228_nСьогодні, 29 серпня, у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, о. Степана Суса, Голову Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ й настоятеля Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, та о. Андрія Зелінського, члена чернечого згромадження «Товариство Ісуса», військового капелана УГКЦ й автора книг «Соняхи. Духовність на час війни» та «На ріках вавилонських», нагородили почесною пам’ятною відзнакою – нагрудним знаком «Гетьман Петро Сагайдачний».

Відзнаку обом священнослужителям вручили за «вагомий внесок у зміцнення оборонноздатності України, формування у військовослужбовців Академії високих-морально бойових якостей та з нагоди 25-ої річниці Незалежності України».

«Я думаю, що для нас обох ця нагорода важлива тим, що вона є заохоченням, щоб і надалі наполегливо працювати для добра України, Збройних Сил України – і зокрема для добра усіх, хто сьогодні в різний спосіб старається захищати нашу державу і український народ, роблячи все для того, щоб наша країна справді була найкращою у всьому світі», – розповідає о. Степан Сус.