о. Всеволод Семененко: «Стараймося втримати духовний фронт»

Слава Ісусу Христу! П’ятниця – день спомину Страстей Христових. Ісус Христос розіп’явся через гріхи людини. Він розіп’явся, щоб людина стала повністю вільною, готовою до Царства Небесного. Але, на жаль, людина має схильність повертатися до гріхів, перебуваючи у постійній боротьбі. Нечистий намагається подати ще більше спокус тим, хто принаймні старається. Наше з вами духовне життя сповнене такої боротьби. Але завжди пам’ятаймо про те, що Господь підтримує нас. Він здолав гріх, подарувавши себе людству. І після цього ми завжди знаходимося на стороні переможця гріха.

Чи кожна людина, яка живе на цій землі, вибере сторону переможця над гріхом? Це питання завжди є відкритим, адже ми завжди маємо свободу волі. Але нехай ласка Божа провадить нас, щоб ми завжди пам’ятали про Божу любов, щоб ми завжди могли бути добрими борцями за свою духовну свободу. І зараз ми молимося і переживаємо, бо хочемо отримати нашу земну свободу. Ми молимося, щоб отримати свободу нашого народу, нашої Батьківщини.

Сьогодні молимося і за наших воїнів, які показують добрий приклад боротьби. І ми також стараймося втримати духовний фронт, стараймося бути з Богом. Якщо є тяжко, то завжди можна приступити до Сповіді. Нехай Божа ласка допомагає у цьому нам і нашим воїнам.

о. Всеволод Семененко, військовий капелан Гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла Львівської Архиєпархії УГКЦ