Чи актуальна досі боротьба ЗА ЖИТТЯ, що її активно вів Папа Іван Павло ІІ, пам’ять якого Католицька церква літургічно звершує 22 жовтня?
Про культуру життя і культуру смерті; про підступність абортивної контрацепції; про те, з якої миті починає існувати людина і чи нормально в наш час бути багатодітним. Як запобігти вагітності поза шлюбом та хто несе відповідальність за аборт? Та що скаже ШІ про маткову спіраль і сперматозоїд.
Про це та інше в розмові з Андрієм Толстим на YouTube-каналі “Fratelli tutti?” для “Духовної величі Львова” розповів о. Юрій-Антоній Меуш – священник зі Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористів).
Зміст розмови:
Також читайте: «Будьте відважними»: три історії від о. Юрія-Антонія Меуша ЗНІ про зцілення душі і тіла




