О. Юстин (Бойко): “Звернення до власників закладів на площі Ринок у Львові”

Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юстин (Бойко) звернувся до власників закладів на площі Ринок. Підставою до цього стало прохання Отців Салезіян. 

“Маємо, дорогі власники закладів у центрі Львова, у районі площі Ринок, таку пропозицію від монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Наші Отці Салезіяни, які нещодавно відкрили чудовий навчальний заклад по навчанню слюсарів, ремонту автомобілів, електромобілів, які займаються гімназією імені братів Шептицьких, провадять багато інших соціальних ініціатив. Звернулися із пропозицією. Отці Салезіяни готові щонеділі упродовж року, чи то у ресторані,чи то кав’ярні (бажано заклад, який відвідують багато людей) 18 до 21 години вечора, то вже за домовленістю, провадити інтерактивні бесіди з молоддю на різні теми нашого буденного життя, але у світлі віри і євангельської проповіді.

Я думаю, що 99,9% власників, які мають у своєму розпорядженні заклади у центрі Львова, називають себе християнами. Отож, якщо Ви хочете допомогти у тому,щоб християнська ідентичність у Львові формувалася і формувала наше майбутнє надалі, будь ласка, підіть нам на зустріч, запропонуйте свій простір, щоб у неділю провадити такі гарні зустрічі із нашими Отцями Салезіянами. Можна писати мені у приват”.