Оазові реколекції для молоді

IMG_8280Рух «Світло-Життя» Львівської архідієцезії РКЦ організовує оазові реколекції, які відбудуться 21-23 листопада у монастирі Сестер Служебниць у с. Крисовичі, що біля Мостиськ. Початок реколекцій у п’ятницю, о 18:00 год. Це можливість для дітей (від 13 років і старших), молоді та подружнім парам провести три дні у спільній молитві.

На оазі молодь має можливість ближче пізнати Бога, зосередитись над Його Словом, в спільній молитві та розвагах прославляти Господа. Реколекції буде проводити о. Назар Білик.

Ціна реколекцій 100 грн.

«3-денні реколекції проводяться переважно у вихідні, починаються (зазвичай в п’ятницю у вечірній час) Святою Месою, потім відбувається знайомство, конференція, зустріч в групах відповідно до теми, яку проводить аніматор. На зустрічі учасники читають фрагменти з Біблії роздумують над ними, відповідають на запитання, діляться власними переживання та думками; на завершення дня – вечірня молитва – це адорація Пресвятих Дарів і спонтанна молитва» – розповідають організатори.

Довідка:

Оазові реколекції – формаційні зустрічі розпрацьовані засновником руху про християнські цінності, ближче пізнання Слова Божого, відновлення Літургії в дусі ІІ Ватиканського Собору. Основна формація в рамках руху Світло – Життя триває впродовж 3 років. Важливою постаттю та прикладом для учасників руху є Діва Марія як образ Нової Людини, без гріха та повна покори.

Деталі тут